آکادمی هنرهای رزمی

آموزش رایگان کاپوئرا

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ----در صورت مشاهده ی مطلب غیر اخلاقی در قسمت نظرات اعلام کنید تا مطلب مورد بازبینی و تصحیح قرار گیرد.
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶

آموزش کاپوئرا

کاپوئرا نوعی ورزش رزمی برزیلی است که در مبارزات این رشته حرکات موزون،حرکات تند و اکروباتیک،ضربات پا،ضربات دست،نشست و برخاست های سریع و برخی از حرکات ژیمناستیک را شاهد خواهیم بود.

_20161104_023857

………………………..

آموزش کاپوئرا در ادامه مطلب…

آموزش حرکت پایه کاپوئرا

………………………..
آموزش کاپوئرا 1

………………………….
آموزش کاپوئرا 2

………………………….
آموزش کاپوئرا 3

………………………….
آموزش کاپوئرا 4

…………………………….
آموزش کاپوئرا 5

……………………………..
آموزش کاپوئرا 6

…………………………….
درصورت استقبال کاربران قسمت های بعدی اضافه میشود…

تقریباً نود درصد ضربات با استفاده از پاها زده می شود و دست بیشتر به صورت تکیه گاه بدن است. در حین اجرای حرکت در اغلب مبارزات برخوردی بین دو مبارز صورت نمی گیرد گاهی اوقات حرکات تحریک آمیز نیز در آن وجود دارد. در این مبارزات صرفاً مهارت افراد در چگونگی اجرای تکنیک مهم است و هدف آسیب رساندن به حریف نمی باشد. کاپوئرا بیشتر روی مهارت تاکید می کند تا زخمی کردن حریف و مبارزان این رشته اغلب ترجیح می دهند که حرکات را فقط به نمایش بگذارند و برتری خودشان را نشان دهند چرا که اگر یک حریف نتواند از یک حمله آهسته بگریزد،نیازی به استفاده از حمله سریع نیست. لازم به ذکر است که در حین اجرای مبارزات کاپوئرا نوعی موسیقی محلی برزیلی نیز نواخته می شود که هر موزیک بیانگر نوع خاصی از حرکات و مبارزات است که در اصل نوازندگان با ضرب آهنگ و شعرهای خاص خود مبارز را در روش مبارزه هدایت می کنند. تقریباً نود درصد ضربات با استفاده از پاها زده می شود و دست بیشتر به صورت تکیه گاه بدن است. در حین اجرای حرکت در اغلب مبارزات برخوردی بین دو مبارز صورت نمی گیرد گاهی اوقات حرکات تحریک آمیز نیز در آن وجود دارد. در این مبارزات صرفاً مهارت افراد در چگونگی اجرای تکنیک مهم است و هدف آسیب رساندن به حریف نمی باشد. کاپوئرا بیشتر روی مهارت تاکید می کند تا زخمی کردن حریف و مبارزان این رشته اغلب ترجیح می دهند که حرکات را فقط به نمایش بگذارند و برتری خودشان را نشان دهند چرا که اگر یک حریف نتواند ازیک حمله آهسته بگریزد،نیازی به استفاده از حمله سریع نیست.لازم به ذکر است که در حین اجرای مبارزات کاپوئرا نوعی موسیقی محلی برزیلی نیز نواخته می شود که هر موزیک بیانگر نوع خاصی از حرکات و مبارزات است که در اصل نوازندگان با ضرب آهنگ و شعرهای خاص خود مبارز را در روش مبارزههدایت میکنند.

آموزش رایگان کاپوئرا آموزش رایگان کاپوئرا آموزش رایگان کاپوئرا

به این پست امتیاز دهید.
1,134 views مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.